Dynamické webové aplikace

Tvoří se většinou nějakým skriptovacím jazykem a za použití frameworku. Používají se, pokud potřebujeme, aby uživatel upravoval obsah stránek, nebo aby např. odeslal objednávku, přihlásil se na stránky nebo do aplikace chráněné heslem apod. Příkladem často používaných webových aplikací jsou E-Shop, administrační systém a rezervační systém.

E-shop

Internetový obchod slouží k prodeji zboží a služeb s možností jejich on-line objednávky.

Administrační systém (redakční systém)

Aplikace, která umožní uživateli upravovat webové stránky v intuitivním a uživatelsky příjemném prostředí. Možnost upravovat text, fotografie, obrázky apod.

Rezervační systém

Používá se, pokud potřebujeme, aby si uživatel mohl přes internet rezervovat např. stůl v restauraci nebo sedadlo v kině.

K prezentaci firmy nedochází pouze pomocí webových stránek, ale prostřednictvím jakékoli firemní komunikace. Výměna vizitek je běžně považována za součást formálního setkání a zajisté i taková maličkost může zanechat příjemný dojem. A naopak. Dále pak každá firma komunikuje se svými zákazníky, dodavateli a obchodními partnery - v dnešní době většinou elektronicky, nicméně i elektronická komunikace na firemním papíře dokáže vyjádřit profesionalitu firmy.

Nabízíme Vám profesionální návrh Vašich vizitek a firemního papíru.

Jsme Vám k dispozici i v oblasti grafických návrhů. Potřebujete oslovit Vaše zákazníky s netradiční nabídkou? Rádi pro Vás navrhneme informační brožuru nebo leták.

Firemní prezentace od PROFNETU - PROFESIONÁLNÍ prezentace.