Logo Profnet s.r.o. - řešení jinak.

Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti. [Tomáš Baťa]

Naše služby > Výpočetní technika

˂ zpět

VYPOČETNÍ TECHNIKA

Dodávka HW


Dodáváme veškerý HW související s naší činností. Naši technici jsou pravidelně školeni v této oblasti. Jsme partnery některých výrobců. Preferujeme HW od značkových výrobců, kde je výhodný servis s rychlou odezvou běžně do druhého dne, případně několika hodin. Tím se oprostíme od nutnosti zodpovědnosti za dodaný HW v případě poruchy - veškerá zodpovědnost je na výrobci po smluvenou dobu při koupi HW, běžně 3-5 let. U běžného HW, který tuto výhodu nemá, musíme počítat s tím, že reklamace ze zákona může trvat až 30 dní. Během této doby se snažíme zajistit hladký provoz díky skladovým zásobám běžného HW.
Přesto se nebráníme sestavováním a úpravám HW na přání. Naopak. Sestavujeme výkonné a odhlučněné počítače na míru, dle potřeb zákazníka. Ať už se jedná o PC optimalizované na výpočetní či grafický výkon, vždy citlivě naladíme periferie dle potřeb provozovaných aplikací. Aktivně se zabýváme vodním chlazením v oblastech extrémního výkonu a na přání také přetaktováním.


Kompletní HW navrhneme dle potřeb zákazníka, kterému předchází analýza současného stavu a budoucích potřeb s dostatečnou výkonovou rezervou pro případné další funkce.


Dodáváme HW od běžných PC včetně periferií, pracovních stanic, přes servery, datová centra až po HW pro kompletní aktivní síťovou infrastrukturu.


Pro značkové sestavy preferujeme tyto výrobce: DELL, IBM.

PARTNERSTVÍ:

Registrovaný partner společnosti Hewlett-Packard.

Hewlett-Packard

Registrovaný partner společnosti ESET spol. s r.o.

ESET

Registrovaný partner společnosti Zyxel s.r.o..

Zyxel

Registrovaný partner společnosti DELL s.r.o.

Dell

NAŠE PROJEKTY:

Bunacafe.cz

© PROFNET s.r.o. 2010-2021
Máme pro Vás řešení – PROFNET, řešení jinak!