Logo Profnet s.r.o. - řešení jinak.

Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti. [Tomáš Baťa]

Naše služby > Zabezpečovací technika

˂ zpět

ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKA

Dnes již zabezpečení kanceláří, bytů, domů, objektů a nejrůznějších prostor patří k samozřejmosti, se kterou je nutné počítat. Navrhneme a zrealizujeme pro Vás EZS (Elektronické zabezpečovací systémy) i CCTV (Kamerové systémy). Vše realizujeme spolu se sítí LAN (strukturovanou kabeláží) a zajišťujeme vzájemnou komunikaci mezi systémy včetně propojení na PCO (Pult centralizované ochrany).


EZS (elektronické zabezpečovací systémy)


Funkcionalita spočívá ve vyhodnocení nežádoucího pohybu ve střeženém objektu a předání informace majiteli, případně PCO. Tento poplach je možné signalizovat akusticky i opticky. Informace je předána majiteli či PCO s konkrétním typem narušení objektu. EZS je možné spravovat (ovládat) pomocí mobilního telefonu formou SMS, případně pomocí internetu. Při sjednané smlouvě s PCO vyjede zásahová jednotka k místu narušení a střežený prostor zajistí.


Možnosti předání zprávy o narušení střeženého objektu: akusticky, opticky, telefonicky, bezdrátově (GSM), pomocí internetu.
Ovládání a komfort zabezpečovacího zařízení je nabízen na míru dle přání a možností, ať už se jedná o biometrické snímače, dálkové ovladače, internet, mobilní telefon či klávesnici.


Preferujeme českého výrobce zabezpečovací a ovládací techniky Jablotron. Naši technici jsou touto společností pravidelně školeni a jsme držiteli certifikátu odborného instalačního partnera.
Instalujeme veškeré portfolio této firmy - drátové i bezdrátové technologie, vždy dle výhodnější varianty v daném prostředí.


CCTV (kamerové systémy)


Nedílnou součástí zabezpečení objektu je kamerový systém. Přináší další rozměr do střežení a zabezpečení objektu. Nemusí sloužit jen k zabezpečení, ale využívá se také pro pozorování. Kamerový systém Vám navrhneme a zrealizujeme ve venkovním i vnitřním provedení.


Instalujeme analogovou i IP technologii včetně bezdrátové. Vždy dle výhodnější varianty, v závislosti na možnostech a vybavení v instalovaném prostředí.


Kamerový systém propojujeme s EZS, LAN, GSM a internetem pro vyšší možnosti využití. Kamerový systém může fungovat i jako alternativa za EZS, kdy video server (případně software) vyhodnocuje pohyb a předává informace dále obdobně jako EZS.


Záznam je nahráván dle typu použitého zařízení s definovanou historií záznamu. Tento záznam je možné pořizovat lokálně přímo ve střeženém objektu nebo na vzdálený server. Taktéž je možné monitorovat střežený prostor lokálně nebo (tam, kde je internetové připojení) pomocí mobilního telefonu.


Vlastní kamery dodáváme jak ve venkovním, tak ve vnitřním provedení - s vysokou citlivostí do míst se špatným osvětlením, případně s IR přísvitem do tmy. Dále dodáváme skryté kamery i dálkově ovládané natáčecí kamery.

PARTNERSTVÍ:

Registrovaný partner společnosti Hewlett-Packard.

Hewlett-Packard

Registrovaný partner společnosti ESET spol. s r.o.

ESET

Registrovaný partner společnosti Zyxel s.r.o..

Zyxel

Registrovaný partner společnosti DELL s.r.o.

Dell

NAŠE PROJEKTY:

Bunacafe.cz

© PROFNET s.r.o. 2010-2021
Máme pro Vás řešení – PROFNET, řešení jinak!