CCTV (kamerové systémy)

Nedílnou součástí zabezpečení objektu je kamerový systém. Přináší další rozměr do střežení a zabezpečení objektu. Nemusí sloužit jen k zabezpečení, ale využívá se také pro pozorování. Kamerový systém Vám navrhneme a zrealizujeme ve venkovním i vnitřním provedení.

Instalujeme analogovou i IP technologii včetně bezdrátové. Vždy dle výhodnější varianty, v závislosti na možnostech a vybavení v instalovaném prostředí.

Kamerový systém propojujeme s EZS, LAN, GSM a internetem pro vyšší možnosti využití. Kamerový systém může fungovat i jako alternativa za EZS, kdy video server (případně software) vyhodnocuje pohyb a předává informace dále obdobně jako EZS.

Záznam je nahráván dle typu použitého zařízení s definovanou historií záznamu. Tento záznam je možné pořizovat lokálně přímo ve střeženém objektu nebo na vzdálený server. Taktéž je možné monitorovat střežený prostor lokálně nebo (tam, kde je internetové připojení) pomocí mobilního telefonu.

Vlastní kamery dodáváme jak ve venkovním, tak ve vnitřním provedení - s vysokou citlivostí do míst se špatným osvětlením, případně s IR přísvitem do tmy. Dále dodáváme skryté kamery i dálkově ovládané natáčecí kamery.