Logo Profnet s.r.o. - řešení jinak.

Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti. [Tomáš Baťa]

Naše služby > www stránky, prezentace

˂ zpět

WWW STRÁNKY, PREZENTACE

Velký důraz klademe také na prezentaci firmy. V dnešní době je internet považován za samozřejmost a každá seriozní společnost má své webové stránky, kterými se na internetu prezentuje. Je to velmi důležitý a mocný marketingový nástroj, který dokáže ovlivnit mínění všech potenciálních zákazníků a tím tedy i úspěšnost Vašeho podnikání. My Vám nabízíme možnost vyniknout mezi Vašimi konkurenty a být tedy, co se týče webové prezentace, o krok před nimi. Využijte služeb PROFNETU a překvapte Váš trh svojí webovou prezentací.


Zabýváme se tvorbou nejen webových prezentací, ale také nejrůznějších webových aplikací.


Statické webové stránky


Webová prezentace o jedné až několika podstránkách. K jejich tvorbě se používají jazyky XHTML (eXtensible HyperText Markup Language) a CSS (Cascading Style Sheet).


Tyto stránky slouží pouze k informování uživatele.


Většinou se k statickým webovým stránkám dodává i administrační systém k úpravě jejich obsahu (text, fotografie, obrázky apod.).


Dynamické webové aplikace


Tvoří se většinou nějakým skriptovacím jazykem a za použití frameworku. Používají se, pokud potřebujeme, aby uživatel upravoval obsah stránek, nebo aby např. odeslal objednávku, přihlásil se na stránky nebo do aplikace chráněné heslem apod. Příkladem často používaných webových aplikací jsou E-Shop, administrační systém a rezervační systém.


E-Shop

Internetový obchod slouží k prodeji zboží a služeb s možností jejich on-line objednávky.


Administrační systém (redakční systém)

Aplikace, která umožní uživateli upravovat webové stránky v intuitivním a uživatelsky příjemném prostředí. Možnost upravovat text, fotografie, obrázky apod.


Rezervační systém

Používá se, pokud potřebujeme, aby si uživatel mohl přes internet rezervovat např. stůl v restauraci nebo sedadlo v kině.K prezentaci firmy nedochází pouze pomocí webových stránek, ale prostřednictvím jakékoli firemní komunikace. Výměna vizitek je běžně považována za součást formálního setkání a zajisté i taková maličkost může zanechat příjemný dojem. A naopak. Dále pak každá firma komunikuje se svými zákazníky, dodavateli a obchodními partnery - v dnešní době většinou elektronicky, nicméně i elektronická komunikace na firemním papíře dokáže vyjádřit profesionalitu firmy.

Nabízíme Vám profesionální návrh Vašich vizitek a firemního papíru.

Jsme Vám k dispozici i v oblasti grafických návrhů. Potřebujete oslovit Vaše zákazníky s netradiční nabídkou? Rádi pro Vás navrhneme informační brožuru nebo leták.


Firemní prezentace od PROFNETU - PROFESIONÁLNÍ prezentace.

PARTNERSTVÍ:

Registrovaný partner společnosti Hewlett-Packard.

Hewlett-Packard

Registrovaný partner společnosti ESET spol. s r.o.

ESET

Registrovaný partner společnosti Zyxel s.r.o..

Zyxel

Registrovaný partner společnosti DELL s.r.o.

Dell

NAŠE PROJEKTY:

Bunacafe.cz

© PROFNET s.r.o. 2010-2021
Máme pro Vás řešení – PROFNET, řešení jinak!